Trasa w Alpach Julijskich (IX 2010)

Trasa, którą przedreptaliśmy w Alpach Julijskich we wrześniu 2010 r

Ze względu na kiepskiej jakości zdjęcia satelitarne i trudności w wytyczeniu prawidłowej ścieżki naszej wędrówki, zdecydowałem się na inną niż dotychczas formę prezentacji. Niestety, profilów wysokościowych tym razem nie zamieszczam, gdyż z w/w względów są one kiepskiej jakości, w niektórych momentach wysokości różniły się od rzeczywistych nawet o 150 m.

Czasy naszych przejść znacznie różniły się od tych sugerowanych na szlaku. Generalnie Słoweńcy po górach wręcz biegają, dlatego wyznaczone przez nich czasy są takie krótkie :)

Przez całą wyprawę podążaliśmy szlakiem oznaczonym czerwoną farbą lub białym kółkiem z czerwoną obwódką.

Dzień 1

parking przed wejściem do Parku Narodowego Triglav - 6,5 h --> schronisko w Dolinie 7 Triglavskich Jezior (1685 m n.p.m.)

Dzień 2

Schronisko w Dolinie 7 Triglavskich Jezior - 3 h --> Przełęcz Hribarice (ok. 2360 m n.p.m.) - 1 h --> schronisko Koca na Dolicu (2151 m n.p.m.) - 3,5 h --> Triglav (2864 m n.p.m.) - 3 h --> schronisko Koca na Dolicu

Dzień 3

Schronisko Koca na Dolicu - 2 h --> Przełęcz Hribarice - 2,5 h --> Schronisko w Dolinie 7 Triglavskich Jezior - 4 h --> parking przed wejściem do Parku Narodowego Triglav

Opracowanie na podst. Google MapsBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

*Autorzy bloga zastrzegają sobie prawo do usuwania komentarzy, które w ich opinii uznane zostaną za wulgarne, obraźliwe i niezgodne z prawdą.