Współpraca

Zapraszamy do współpracy z "Z GŁOWĄ W GÓRACH"!

Jesteśmy otwarci na współpracę na wielu płaszczyznach. Kampanie reklamowe, teksty sponsorowane, konkursy z nagrodami, testy sprzętu/usług, powierzchnie reklamowe, recenzje książek o tematyce outdoorowej - to tylko kilka możliwości współpracy. Uwolnij swoją wyobraźnię, zaproponuj swój pomysł i skontaktuj się z nami! Poznaj siłę internetu w reklamowaniu i promowaniu Twoich produktów/usług!

bim@zglowawgorach.pl

Obecnie współpracujemy z:

www.orlabaszta.pl
SKLEP ORLABASZTA.PL oferuje szeroki asortyment sprzętu górskiego oraz turystycznego, dbając o swoich klientów dostarcza marki najwyższej jakości, aby służyły przez długi czas.


www.planetagor.pl

Portal planetagor.pl jest portalem społecznościowym skierowanym do osób uprawiających na poziomie profesjonalnym oraz amatorskim dyscypliny związane z podejmowaniem aktywności fizycznej w terenie górskim lub podobnym.


www.silesiacafe.eu

Silesia Cafe - Twój przewodnik kulturalny na Górnym Śląsku -> http://silesiacafe.euBiuro Simply Carpathians powstało z myślą o pokazaniu podróżującym piękna Karpat w Polsce i na Słowacji. Jeśli pragniesz spędzić swój urlop w ciekawy sposób i połączyć poznanie regionu - jego przyrody i kultury, z najlepszą formą odpoczynku, wypoczynkiem aktywnym - zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://simplycarpathians.com/index.php/pl/
 


black-rock.pl I Sklep turystyczno-wspinaczkowy dla turystów górskich, wspinaczy, narciarzy i podróżników -słowem dla wszystkich pasjonatów aktywności w górach i w naturze. Sami nimi jesteśmy. Sprzedajemy sprzęt i odzież, których używamy. Oferujemy sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt outdoorowy oraz fachowe porady w zakresie doboru, parametrów i sposobów użycia sprzętu i odzieży outdoorowej w każdych warunkach pogodowych. Tysiące kilometrów przedeptanych górskich szlaków, setki zdobytych szczytów, setki wybieganych w górach kilometrów, kilometry przewspinanych dróg w wielu górach i skałach świata - to nasza pasja i doświadczenie, którymi chętnie podzielimy się z Tobą, doradzając w zakupach sprzętowych. Oferujemy m.in. sprzęt i odzież marek takich jak Marmot, Mammut, La Sportiva, MAJESTY, Petzl, Beal, Berghaus, Brubeck, Smartwool i wielu innych. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*Autorzy bloga zastrzegają sobie prawo do usuwania komentarzy, które w ich opinii uznane zostaną za wulgarne, obraźliwe i niezgodne z prawdą.