środa, 3 października 2012

Witaj świecie, oto jestem!

„Nadejszła wiekopomna chwila”! Chciałoby się rzec - najwyższy czas, wreszcie! Wiele miesięcy minęło od chwili gdy pojawiłem się w umysłach moich rodziców-autorów jako idea, która chcieliby urzeczywistnić. Idea ta długo dojrzewała, aż w końcu ujrzała światło dzienne. 

Urodziłem się już jakiś czas temu, ale dziś nadeszła odpowiednia chwila, aby mnie ochrzcić i przedstawić światu. Nadano mi imię BOGUŚ, co oznacza Blog o Górach Upiększających Świat. Mieli fantazję moi starzy, nie ma co! Jak podają źródła, imię to znaczyło pierwotnie "ten, który sławi los". Ja jednak będę sławić góry. 

Dopiero co odcięto mi pępowinę, jestem jeszcze nieporadny. Już niedługo będę raczkował, rósł i uczył się wciąż więcej i więcej. Ciekawość świata odziedziczyłem po rodzicach.
Mam nadzieję dobrze się chować, w ciekawy i interesujący sposób iść przez życie. Będzie mi niezwykle miło poznawać świat i góry w towarzystwie ludzi, którzy będą mnie odwiedzać.

Trzymajcie kciuki, pozdrawiam!

Boguś :)

2 komentarze:

  1. Witamy Bogusia! Będziemy Cię obserwować ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Często odwiedzam BOGUSia, ponieważ baaardzo lubię czytać Wasze opisy i oglądać fantastyczne zdjęcia Mateusza i Basi! Pozdrawiam Was i życzę, by Wasza pasja rozkwitała. ****)

    OdpowiedzUsuń

*Autorzy bloga zastrzegają sobie prawo do usuwania komentarzy, które w ich opinii uznane zostaną za wulgarne, obraźliwe i niezgodne z prawdą.